Drzonowo – Kołobrzeg

 

W związku z korektą rozkładu jazdy na trasie Drzonowo –
Kołobrzeg
informujemy, że od dnia 12.03.20122 (sobota)
będzie obowiązywał następujący rozkład jazdy:

DRZONOWO -> KOŁOBRZEG

Oznaczenie kursu:

 

b

D

b

D

b

b

D

D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drzonowo

o

05:50

07:10

09:05

12:20

14:35

16:00

17:45

19:10

Sarbia

 

05:53

07:13

09:08

12:23

14:38

16:03

17:48

19:13

Karcino

 

05:58

07:18

09:13

12:28

14:43

16:08

17:53

19:18

Karcino 2

 

06:00

07:20

09:15

12:30

14:45

16:10

17:55

19:20

Głowaczewo

 

06:02

07:22

09:17

12:32

14:47

16:12

17:57

19:22

Nowogardek

 

06:04

07:24

09:19

12:34

14:49

16:14

17:59

19:24

Nowy Borek

 

06:08

07:28

09:23

12:38

14:53

16:18

18:03

19:28

Stary Borek

 

06:10

07:30

09:25

12:40

14:55

16:20

18:05

19:30

Korzystno

 

06:16

07:36

09:31

12:46

15:01

16:26

18:11

19:36

Kołobrzeg Starynowska przy Kossaka

 

06:19

07:39

09:34

12:49

15:04

16:29

18:14

19:39

Kołobrzeg Mazowiecka

06:22

07:42

09:37

12:52

15:07

16:32

18:17

19:42

Kołobrzeg Młyńska

 

06:25

07:45

09:40

12:55

15:10

16:35

18:20

19:45

Kołobrzeg Kupiecka

 

06:28

07:48

09:43

12:58

15:13

16:38

18:23

19:48

Kołobrzeg Kolejowa 3

p

06:30

07:50

09:45

13:00

15:15

16:40

18:25

19:50

KOŁOBRZEG -> DRZONOWO

Oznaczenie kursu:

 

b

D

b

b

D

D

b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kołobrzeg Kolejowa 3

 

08:20

11:40

13:50

15:20

17:00

18:30

20:15

Kołobrzeg Kupiecka

 

08:22

11:42

13:52

15:22

17:02

18:32

20:17

Kołobrzeg Młyńska

 

08:25

11:45

13:55

15:25

17:05

18:35

20:20

Kołobrzeg Mazowiecka

 

08:28

11:48

13:58

15:28

17:08

18:38

20:23

Kołobrzeg Starynowska przy Różyckiego

 

08:31

11:51

14:01

15:31

17:11

18:41

20:26

Korzystno

 

08:34

11:54

14:04

15:34

17:14

18:44

20:29

Stary Borek

 

08:40

12:00

14:10

15:40

17:20

18:50

20:35

Nowy Borek

 

08:42

12:02

14:12

15:42

17:22

18:52

20:37

Nowogardek

 

08:46

12:06

14:16

15:46

17:26

18:56

20:41

Głowaczewo

 

08:48

12:08

14:18

15:48

17:28

18:58

20:43

Karcino 2

 

08:50

12:10

14:20

15:50

17:30

19:00

20:45

Karcino

 

08:52

12:12

14:22

15:52

17:32

19:02

20:47

Sarbia

 

08:57

12:17

14:27

15:57

17:37

19:07

20:52

Drzonowo

 

09:00

12:20

14:30

16:00

17:40

19:10

20:55

Oznaczenia:
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
b- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i